Uzman eğitmen kadromuzla, akan trafikte araç kullanımı konusunda aktardığımız tecrübelerimiz, sizlere hayatınızın sonuna kadar yol gösterecek.[/note]

Ehliyet sahibi olmanın yetersiz geldiği noktalarda da yanınızdayız. Bir sürücü belgesi sahibi olup akan trafikte araç kullanımı konusunda yaşadığınız tüm zorluklar için kalıcı çözümlerimiz var.

Özel Direksiyon Dersi
Araç Park Etme

 

Araç Park Etme

 

Araç park etmek konusunda bir çok insanın zorlandığı noktalar mevcut. Fakat bu, sizin için artık en kolay noktalardan biri olacak.AVM otoparklarında, yoğun araç park edilen cadde kenarlarında, ya da evinizin tam önünde! Sizlere hızlı ve düzgün araç park etmenin tüm kolaylıklarını ayrıntılarıyla öğretiyoruz.

Otobanda Araç Kullanımı

 

Otobanda Araç Kullanımı

 

İstanbul trafiğinde her geçen gün artan araç yoğunluğu, otobanlarda araç kullanımı konusunda herkes için artık daha da dikkat gerektiriyor.Özel direksiyon derslerimiz, otobanda araç kullanımında dikkat edilmesi gereken tüm noktaları size madde madde uygulamalı olarak öğretiyor.

Dar Sokaklarda Sürüş

 

Dar Sokaklarda Sürüş

 

Sürücülerin ehliyet aldıktan sonra çekindiği başlıca konulardan biri olan dar sokaklarda araç kullanımı konusunda tüm endişelerinizi unutun!Özel direksiyon dersi içeriği kapsamında önem verilen başlıca konulardan biri olan dar sokaklarda sürüş tekniklerinde ihtiyacınız olan tüm püf noktalar, size en açık şekilde aktarılıyor.

Geri Sürüş Teknikleri

 

Geri Sürüş Teknikleri

 

Geri vites, artık sizi endişelendirmesin. İleri sürüş bir yana, geri viteste araç kullanımı başlı başına dikkat isteyen bir durumdur.Aynaların etkili kullanımı, geri viteste dikkat edilmesi gereken ayrıntılar, maddeler halinde size anlatılarak uygulamada karşılaşabileceğiniz tüm zorluklar ortadan kaldırılır.

Yağışlı Hava Koşulları

 

Yağışlı Hava Koşulları

 

Özellikle kış mevsiminde, sürüşün zor koşullarda gerçekleştiği durumlarda neler yapılması gerekir?Yağmurlu ve karlı havalarda araç hakimiyeti, dikkat edilmesi gereken hususlar, ek araç donanımları konusunda bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Rampa ve Yokuşlarda Sürüş

 

Rampa ve Yokuşlarda Sürüş

 

Şartlar, düz açılı zeminler haricinde dik yokuş ve rampalarda duruş ve kalkış gerektirdiğinde neler yapılmalı?Zorlu yollarda araç dur/kalklarında yaşanılan zorlukları artık kolay hamlelerle aşacaksınız. Profesyonellerimiz bu konuda sizlere altın bilgiler sunacak.

Direksiyon Hakimiyeti

 

Direksiyon Hakimiyeti

 

Sürücülerin akan trafikte dikkat etmesi gereken en önemli noktalardan biri direksiyon hakimiyetidir.Hız artışında kontrolü yavaş seyire göre zorlaşan direksiyon hakimiyetini nasıl sağlayacağınız konusunda eğitmenlerimiz gerekli olan tüm noktaları sizinle paylaşacak.

Viraj ve Manevralar

 

Viraj ve Manevralar

 

Viraj ve manevralar, araç kullanımında ayrı dikkat gerektiren şartları beraberinde getirir. El ve ayak hakimiyeti önemlidir.Profesyonellerimiz manevra gerektiren durumlarda kolaylıkla durumun üstesinden gelmeniz için gerekli maddeleri sizlerle paylaşmaktan memnun olacaktır.

Özel Direksiyon Dersi'nde işi profesyonellerimize bırakın.

Özel Direksiyon Dersi Ön Kayıt Formunu doldurun, size hemen ulaşalım!

Başvuru Nedeni

Eğitim Durumu

İsim Soyisim *

Sabit Tel. No.

Cep Tel. No. *

E- Posta Adresi *

Mesajınız

* İşaretli alanları eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Merak Ettikleriniz mi Var?

Şenol Sürücü Kursu web platformunda sürücü adayları ve sürücüler için hazırlanan, güncel haber ve gelişmeleri içeren Sürücü Blogu‘da faydalanabileceğiniz bilgiler bulabilir, bunları çevrenizle paylaşarak doğru bilginin yayılmasına katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca Özel direksiyon dersi merkezimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Kapat

Endişelenmenize Gerek Yok!

Kurumumuzun özel donanımlı araçları ile yapılacak özel direksiyon dersi sırasında yaşanabilecek kazalardan ve trafik cezalarından asla sorumlu tutulmazsınız. Sizden hiçbir şekilde ek ücret (yakıt ücreti, öğretmen ücreti, yol ücreti vb.) talep edilmez.

Özel Direksiyon Dersi Programı

 • Araç tanıtımı, dur-kalk çalışmaları ve yavaş gitme, direksiyon hâkimiyetinin kazandırılması
 • Vites büyültme-küçültme, dönüş kuralları, şerit takibi, şerit değişimi
 • Geri gitme, meyilli yollarda duruş-kalkışlar
 • Genel kontrol ve akan trafikte tecrübe
 • Sahil yolunda araç kullanımı
 • Otoyolda araç kullanımı
 • Gece araç kullanımı
 • E-5,otoban gibi yerlerde araç kullanımı
 • Sağa Sola geri dönüşler vb.

Sizlerden Gelenler

“2011 yılında ciddi anlamda bir trafik kazası atlattım ve araç kullanmayı bırakın bindiğimde bile tedirgin oluyordum ama şu an gayet trafiğe çıkabiliyorum. Mustafa hoca ve ekibi sayesinde oldu hoşgörülü, güleryüzlü olmaları ne kadar güzel bir hizmet verdiklerini de ortaya koyuyor, teşekkür ederim.”

Murat Yılmaz

Murat Yılmaz
Pazarlama Sorumlusu

Çalışma Saatleri ve Genel Bilgiler

 • Direksiyon dersi randevularınızı sizin istediğiniz gün ve saatlerde önceden randevu alınarak yapılmaktadır.
 • Eğitim Saatleri Her gün sabah 07:00 ile akşam 21:00 arası direksiyon eğitimi verilmektedir. Bu saatler içerisinde size uygun zamanı seçip bize bildirmeniz programlama için yeterli olacaktır.
 • Manuel (düz vites) ve otomatik vites araçta 1 saat direksiyon eğitim ücretini öğrenmek için lütfen bizi arayın. Günlük eğitim süresi min. 110 dk.’dır. 5 derslik (5×120 dk) paket program ücreti ilk derste peşin alınmaktadır. Bu ücrete öğretmenin ders saat ücreti, yakıt ücreti ve eğitim esnasında meydana gelebilecek hasarlar dahildir. (Ücret bilgisi için bizi arayın.) Eğitim süreleri 120 dk. olup bu süre içerisinde mola verilmeyecektir.
 • Özel Direksiyon eğitimi yapılacak güzergah İstanbul trafiğinin yoğun olduğu bölgelerdir.Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergah ta eğitim verilir.
 • Avrupa yakasında hizmetimiz bulunmamaktadır.Karşıdan gelen kursiyerlerimiz Üsküdar vapur iskeleleri ,Kadiköy iskelelerinden veya Hasanpaşa metrobüs durağından alınmaktadır.
 • Eğitim araçlarımız Manuel (Düz vites) Hyundai Getz,Otomatik vites Hyundai Getz markadır.
 • Direksiyon eğitimleri birebir randevulu şekilde yapılmaktadır.

 

Bizi paylaşın! Tanıdıklarınıza tecrübemizi aktaralım.

Aklınıza takılan bir şeyler mi var? Sizi derhal arayalım!

Beni Ara

top