Profesyonel kadro, bilinçli eğitim!

Özel direksiyon dersi eğitimlerinde yüksek başarı oranını yakalayan Şenol Sürücü Kursu, adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Konusunda uzman eğitmenlerimizle; MEB onaylı, bütün güvenlik önlemleri alınmış, özel donanımlı araçlarımızla sizleri İstanbul trafiğine hazırlıyoruz. Hakkımızda bilinmesi gereken en önemli nokta; kendine güvenen ve çevreye duyarlı sürücüler yetiştiriyoruz.

Hakkımızda - Özel Direksiyon Dersi

Neden Özel Direksiyon Dersi?

  • Özel donanımlı, MEB onaylı araçlarla profesyonel eğitim.
  • Eğitim öncesi adresinizden alınıp, eğitim sonrası adresinize ulaşım.
  • Otomatik / Manuel vitesli özel direksiyon dersi seçeneği.
  • Akan trafikte profesyonel ve konusunda 15 yıla varan deneyim sahibi uzman kadro.
  • Trafik fobisini doğrudan yok etmeye yönelik özel eğitim programı.
  • Her biri Milli Eğitim Müdürlüğü’nden alınmış “Usta Öğretici” sertifikalı ve alanında uzman eğitmenler.
Detaylı Bilgi ve Tüm Sorularınız İçin
Direksiyon Kursum
0 (216) 550 77 87
0 (216) 349 41 91
bilgi@direksiyonkursum.com

Ehliyetinizi aldınız ama, yoğun trafikten mi çekiniyorsunuz?

Özel direksiyon dersinde 17 yıllık tecrübemizi sizlerle paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Endişelenmeyin!

Ders esnasında meydana gelebilecek hasar ve trafik cezalarını biz karşılıyoruz. Size kalan gönül rahatlığı içinde derse konsantre olup en iyi şekilde öğrenmek!

İhtiyacınızı Biliyoruz!

Ders öncesi bilgi ve tecrübenizi ölçerek en baştan ya da eksik noktalarınızı tamamlamak üzerine etkili bir ders programı belirliyoruz!

Size Önem Veriyoruz!

Sizlere “güvenli sürücü” özelliği kazandırdığımızdan emin oluyoruz. Verimli öğretim esasına dayalı çalışma düzeni belirleyen profesyonellerimizle emin ellerdesiniz!

Hakkımızda: T.C. M.E.B. Şenol Sürücü Kursu

2001 yılında Sultanbeyli’de kurulup daha sonra Kadıköy Hasanpaşa’da faaliyetine devam sürücü kursumuz 17 yıllık deneyimli uzman kadrosuyla direksiyon eğitimlerinde Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim ve gözetimi altındaki özel direksiyon hocalarıyla hizmet vermektedir. Akan trafikte profesyonel ve konusunda 15 yıla varan deneyim sahibi uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.
Direksiyon Eğitimlerinde yüksek bir başarı oranını yakalayan Şenol Sürücü Kursu adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.
Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen eğitim sistemimiz klasik eğitim ortamından uzak güler yüzlü ve samimi bir eğitim ortamı sunmakta, sürücülerimizi en iyi şekilde trafiğe çıkmak için hazırlamaktadır.
Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz…

 

Bizi paylaşın! Tanıdıklarınıza tecrübemizi aktaralım.

Aklınıza takılan bir şeyler mi var? Sizi derhal arayalım!

Beni Ara

top