Tüm detaylar için, bize ulaşın!

Kurumumuz sizlere her alanda destek vermek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Bizimle iletişim kurmak için aşağıdaki bize ulaşın formunu doldurup gönderebilir, ya da bize bir Beni Ara talebi bırakabilirsiniz.Tüm bunlar haricinde ihtiyacınız olan bilgileri sizler için hazırladığımız Sık Sorulanlar bölümüne göz atabilir, güncel gelişmeler için Blog bölümünü ziyaret edebilirsiniz.Birlikte öğrenmek, birlikte katetmek ve birlikte başarmak dileğiyle…

İsim Soyisim *

Sabit Tel. No.

Cep Tel. No. *

E- Posta Adresi *

Mesajınız

* İşaretli alanları eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Sık Sorulanlar

Sizler için hazırladığımız Sık Sorulanlar bölümünde ehliyet ve özel direksiyon dersi konularında sık rastlanan soruları cevaplıyoruz. Göz atmayı unutmayın!

hide this

Online Ön Kayıt Yaparken Dikkat

Ehliyet kursu için online ön kayıt yapan kursiyerlerimizin kayıttan hemen sonra arkalı önlü kimlik fotokopilerini basvuru [at] direksiyonkursum.com adresine mail yoluyla ya da 0216 449 90 16 numarasına faks yoluyla iletmesi gerekmektedir.

Şenol Sürücü KursuŞenol Sürücü Kursu
Şenol Sürücü Kursu

Şenol Sürücü Kursu

Kurbağalı Dere CaddesiAbdülhalim Memduh Sokak No:1 K:1Ak İş Merkezi (Mopaş Market Üstü)Hasanpaşa – Kadıköy / İstanbulTEL        : 0 (216) 550 77 87FAX       : 0 (216) 449 90 16GSM      : 0 (533) 370 08 13EMAIL   : bilgi@direksiyonkursum.comBu sitede yer alan bilgi ve başvuru formları, herhangi bir ara alıcıdan bağımsız doğrudan müşteri temsilcilerimize iletilecek olup, bilgiler herhangi bir 3.şahısla asla paylaşılmayacaktır.Başvurular sonrası en kısa zamanda size irtibat numaranızdan ulaşılacaktır.

 

Bizi paylaşın! Tanıdıklarınıza tecrübemizi aktaralım.

Aklınıza takılan bir şeyler mi var? Sizi derhal arayalım!

Beni Ara

top